. referencie od našich zákazníkov

. referencie od našich zákazníkov

Peter Nízl
EDUPARK
Zobraziť viac
Realizácia stránky edupark.sk prebehla prostredníctvom spoločnosti Fox Studio na vysoko kvalitatívnej úrovni. Príprava vizuálu stránky a jej funkčnosť, odladenie a komunikácia hlavnej myšlienky (portál určený na vzdelávanie učiteľov), to všetko naplnilo moje očakávania. Stránka je v prvom rade "eshop" na predaj online webinárov a zladenie týchto potrieb do praxe vyšlo veľmi efektívne. Takou "čerešničkou na torte" je odladenie optimalizácie obsahu a tým pádom ľahkosť predaja a zrozumiteľnosť pre cieľovú skupinu a nosný predajný kanál, ktorým je facebook. Posledným dôležitým bodom je prepojenie stránky na Google analytics - prinieslo to veľa možností analyzovať jednotlivé aspekty predaja, konverzie a návštevnosti.
Samuel Šnek
Createlier
Zobraziť viac
Foxstudio nás svojimi službami fakt príjemne prekvapilo. Nemali sme veľkú víziu o tom, ako náš web má vyzerať, avšak po ozrejmení pár nápadov, či požiadavok sa naša stránka začala rysovať. Oceňujem to, že sa developeri vo Foxstudiu neboja kreativity a snažia sa priniesť do projektov aj "kus zo seba" - samozrejme po dohode s klientom. 🙂 Z našej strany maximálna spokojnosť, môžme len odporučiť.
Štefan Dudák
WDSlovensko
Zobraziť viac
Perfektná práca zo strany Foxstudia. Profesionálny prístup k zákazníkovi. Web je kvalitný po všetkých stránkach, nie je to žiadna polovičná nedokončená robota. K tomu sa postarali o emaily, hosting a všetko čo bolo treba.
Andrej Nikel
Zobraziť viac
FoxStudio môžem len odporučiť. Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Kvalitná analýza potrieb, web nám spravili na mieru podľa našich požiadaviek. Je rýchly a funkčný pre všetky zariadenia. za veľkú výhodu považujem osobné stretnutia kde sme mohli vysvetliť a priblížiť naše potreby. To sa odzrkadlilo aj na výsledku s ktorým sme maximálne spokojní.. 😉
ReadyMate
ReadyMate // Kajjak s. r. o.
Zobraziť viac
Služby firmy foxstudia hodnotíme veľmi pozitívne. Výborná a rýchla komunikácia, stanovenie jasných cieľov, skvelé návrhy a odporúčania zo strany foxtudia. Realizácia nášho projektu na profesionálnej úrovni. Pomer cena / kvalita je proste tam. Môžeme jedine odporúčať.

Všetky referencie nájdete tu.